Εθελοντές απεγκλώβισαν ΑμεΑ από τις Κεχριές Κορινθίας
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/07/5EB41269-537F-4462-86FA-87CCE2649789.jpeg)
Συγχαρητήρια! στην εθελοντική ομάδα Γαλατακιου για την χθεσινή μεγάλη επιτυχία στον απεγκλωβισμό υπέρβαρου ατόμου ΑΜΕΑ στην περιοχή των Κεχριών ώρα 00.30 , η ομάδα έβγαλε από τα νερά και το επίσης βαρύ αμαξιδίο (λόγο μπαταριών και ενισχύσεων ) του ατόμου ΑΜΕΑ χωρίς ζημιά .
Τέτοιες πράξεις αναδεικνύουν το πνεύμα και την δύναμη του εθελοντισμού που διακατέχουν οι ομάδες των εθελοντών σε όλη την Ελλάδα !
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/07/33D24051-F82C-4DD0-B44C-B31295D9D8E4-676x1024.jpeg)