Ευτυχισμένη στην «αγκαλιά»των Κορινθίων η Μ.Σούκουλη
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/439052B1-5EE6-4169-B9B1-9E0465A1EC7B-1024x683.jpeg)
Χθες λιγο μετά τις 21.30 πραγματοποιήθηκε ο αγιασμός στο πολιτικό γραφείο της κυρίας Μαριλένας Σουκουλη(Υποψήφια Βουλευτής ΝΔ Κορινθιας).Οι Κορίνθιοι από νωρίς έδωσαν βροντερό παρών εντός και εκτός του πολιτικού γραφείου.Ολοι την αγκάλιασαν και της ευχήθηκαν καλη επιτυχία. Η ίδια έδειχνε απόλυτα ευτυχισμένη και συγκινημένη από την ανταπόκριση των Κορινθίων.
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/60E3C929-25AE-447C-8306-D78F8E00A459-1024x683.jpeg)
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/43348757-DF49-46C8-B473-75B4B8FA476E-1024x625.jpeg)
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/6EBEB793-7207-4290-AEE1-3B46D6DDCEC0-1024x659.jpeg)
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/510A349F-5871-49DE-A30F-C24291A627EF-1024x751.jpeg)
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/644D18B9-2D1C-4D00-8BF1-DC002F2ACF5B-1024x693.jpeg)
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/44825470-62AA-4AE4-B7B1-BAD9D18FEBEF-1024x683.jpeg)