Η επίσημη ανακοίνωση της Αστυνομίας για το τροχαίο δυστύχημα στο Κεφαλάρι
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/F9E550AA-67E8-4807-A445-16BEF35578A5.jpeg)
Χθες (23.6.2019) το απόγευμα, στo 6,5 χιλιόμετρο της Παλαιάς Εθνικής Οδού Άργους- Τριπόλεως, Ι.Χ. επιβατικό αυτοκίνητο που οδηγούσε 25χρονη ημεδαπή και Ι.Χ. επιβατικό αυτοκίνητο που οδηγούσε 70χρονος ημεδαπός,
συγκρούστηκαν με αποτέλεσμα τον τραυματισμό τους. Ο 70χρονος διακομίστηκε με σταθμό του ΕΚΑΒ στο Γενικό Νοσοκομείο Ναυπλίου, όπου λίγες ώρες αργότερα υπέκυψε στα τραύματα του.
Προανάκριση διενεργεί το Τμήμα Τροχαίας Άργους- Μυκηνών.