Έγινε η Παραλαβή των μηχανημάτων του εργοστασίου ανακύκλωσης κομποστοποίησης του δήμου Κορινθίων
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/750E05EC-7208-4328-BD84-A9FE10BF08C8.jpeg)
Α.Πνευματικος:Παραλαβή των μηχανημάτων του εργοστασίου ανακύκλωσης κομποστοποίησης του δήμου Κορινθίων. Το εργοστάσιο σήμερα θα λειτουργούσε αν δεν υπήρχαν οι προσφυγές στη δικαιοσύνη και η εξάμηνη περίπου καθυστέρηση.
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/EEDD316D-92F8-4A22-BAB5-38A5626CE70B.jpeg)
Είμαστε απόλυτα ικανοποιημένοι γιατί θα παραδώσουμε για λειτουργία ένα εργοστάσιο ιδιοκτησίας του δήμου που θα λειτουργεί με κέρδη 0.5 έως 1 εκατομμύριο το έτος .
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/06/EF895876-1FF9-4F3D-A5E5-F4C0AE936E04.jpeg)