Θερμή υποδοχή Π.Νίκα σε λαϊκή αγορά και καταστήματα της Τρίπολης
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/05/F50CA4D8-E755-4D0D-BE07-236E25C8DB04.jpeg)
Συνεχίζονται οι περιοδείες του υπ. Περιφερειάρχη Πελοποννήσου Παναγιώτη Νίκα και μελών του Συνδυασμού “Πρωτοβουλία για την Πελοπόννησο” σε ολόκληρη την Περιφέρεια. Το Σάββατο 18 Μαΐου, τις πρωινές ώρες, ο Παναγιώτης Νίκας επισκέφθηκε τη λαϊκή και τα καταστήματα της Τρίπολης, όπου οι πολίτες τον υποδέχθηκαν θερμά!
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/05/08AB3553-B37F-4266-8704-BE3AC482DEB7.jpeg)
“Όπως και σε άλλες περιοχές, έτσι και εδώ, στην Αρκαδία, οι πολίτες είναι η δύναμη μας, αυτούς εμπιστευόμαστε και γι’ αυτούς θέλουμε να δουλέψουμε σκληρά, από την επόμενη κιόλας μέρα των εκλογών! Αυτός ο ευλογημένος τόπος έχει πολλές δυνατότητες και είναι καιρός να αλλάξει σελίδα!! Η Αρκαδία και η Πελοπόννησος ΑΞΙΖΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!