Η «καρδιά» του Καράτε χτυπά δυνατά στην Κόρινθο
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/04/45C04570-BE05-4B77-AFF2-7E5DBB89E96C-724x1024.jpeg)
Την Κυριακή 5 Μαΐου στο κλειστό γηπεδο Βέλου,ο αθλητικός σύλλογος καράτε Περσέας Κορίνθου θα πραγματοποιήσει «ανοιχτή προπόνηση».Εκεί θα παρευρεθούν ο Κωσταντίνος Γκουβουσης και ο παγκόσμιος πρωταθλητής Γιώργος Τζάνος.Μια μοναδική ευκαιρία για τους φίλους των πολεμικών τεχνών να δουν από κοντά και να γνωρίσουν τους διακεκριμένους αθλητές..Αναμένονται μεγάλες εκπλήξεις από τον Κορινθιακό σύλλογο Περσέα.