Με υπογραφή Πέτρου Τατούλη σημαντικά έργα στην Αρκαδία
Share
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2019/04/DA1781CD-3D6A-4955-9C99-10C16E183F11.jpeg)
Τη σύμβαση υλοποίησης του έργου «Αποκατάσταση βατότητας της επαρχιακής οδού Τρίπολης – Ασέας – Καλτεζών και δρόμων που συμβάλλουν στην περιοχή Καλτεζών» και τη δημοπράτηση των έργων «Ανάπλαση κόμβου και ηλεκτροφωτισμός κεντρικής οδού Δ.Ε. Τυρού στην επαρχιακή οδό Άστρους – Λεωνιδίου» και «Διαμόρφωση χώρου και εργασίες υποδομών γηπέδου αντισφαίρισης στο Δήμο Νότιας Κυνουρίας» στην Περιφερειακή Ενότητα Αρκαδίας υπέγραψε την Τρίτη 9 Απριλίου 2019 ο Περιφερειάρχης Πελοποννήσου κ. Πέτρος Τατούλης.