Το Λεωνίδιο και τον Τυρό επισκέφτηκε ο υποψήφιος Περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δημήτρης Πτωχός
Share
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0105.jpeg)
Έχοντας στο πλευρό του το Βουλευτή Αρκαδίας Κώστα Βλάση, καθόλη τη διάρκεια της σημερινής του περιοδείας, ο υποψήφιος Περιφερειάρχης και επικεφαλής της παράταξης «Η Πελοπόννησος Μπροστά» επισκέφτηκε το Λεωνίδιο και τον Τυρό του Δήμου Νότιας Κυνουρίας.
Ο υποψήφιος περιφερειάρχης Πελοποννήσου Δημήτρης Πτωχός από τον Τυρό δήλωσε:
«Αυτή τη μάχη θα την κερδίσουμε όλοι μαζί. Η Πελοπόννησος θα πάει μπροστά! Με συγκεκριμένο σχέδιο, με στόχευση, με έργα υποδομής. Και πάνω απ’ όλα: ακούγοντας εσάς, τους πρωταγωνιστές, τον κόσμο που ονειρεύεται και ζει στην πανέμορφη, ιστορική και περήφανη Αρκαδία. Το Λεωνίδιο και ο Τυρός θα ξαναμπούν στον χάρτη της ανάπτυξης. Το όραμά σας, δέσμευσή μου».
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0049.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0253.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0078.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0174.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0101.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0040.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0121.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0118.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0156.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0080.jpeg)
![](https://www.piperatanews.gr/wp-content/uploads/2023/09/DSC_0057.jpeg)