Δείτε ζωντανά τα εγκαίνια της έκθεσης Πελοπόννησος Expo (Live)
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/11/BBB8F7F5-3634-46D7-982A-75F4C98B58C0-1024x768.jpeg)
Τα Επιμελητήρια Αργολίδας, Αρκαδίας, Αχαΐας, Ηλείας, Κορινθίας, Λακωνίας και Μεσσηνίας συντάσσουν και πάλι τις δυνάμεις τους προς όφελος των επιχειρήσεων και της ανάπτυξης της Πελοποννήσου.
Η Πελοπόννησος Expo, συνεχίζει και φέτος δυναμικά με κύριο στόχονα προβάλει την καινοτομία, την παραγωγικότητα, την εξωστρέφεια και φυσικά τις δράσεις των επιχειρήσεων.