Οι κόποι έπιασαν τόπο στην παραλία Ποσειδωνία(video)
Share
![](https://a5a3n9a7.stackpathcdn.com/wp-content/uploads/2019/07/81F23471-1D62-419B-83A4-461249D2B2AC.jpeg)
Άμεση και αποτελεσματική η «απάντηση» του Δήμου Κορινθίων για την παραλία της Ποσειδωνίας στην Κόρινθο.Ο αντιδήμαρχος Χρήστος Μελέτης και η ομάδα του κατάφεραν πολυ γρήγορανα αλλάξουν την όψη της ακτής.Πλεόν οι λουόμενοι μπορούν οχι μόνο ν απολαμβάνουν την παραλία αλλά και να διασκεδάζουν με το νέο γηπεδο Μπιτς βόλεϊ.
ΣΣ : χρέος όλων μας να τη διατηρήσουμε καθαρή.